Hikayem oğlumu kucağıma almadan bebek alışverişi yaparken organik ürünleri araştırarak başladı.Aslında hep doğal olana ilgim vardı. Ama bebeğimin alışverişlerini yaparken o nazik bedeninin zarar görmemesi için organik olanı tercih etmek artık benim için mecburiyet gibi oldu.Zamanla aslında kimyasal ürünlere ne kadar maruz kaldığımızı farkettim ve ilk olarak ev temizlik ürünlerinde tercihlerimi değiştirerek organik ürünler kullanmaya başladım. Bu ürünleri kullanırken ekolojik sisteme de zarar vermediğimi bilmek hep huzurlu yaptı beni.

 

Bebeğim 7 aylık olduğunda ek gıdaya başladığımızda da hormonlu, GDO'lu, zararlı yiyecekler yerine onun için en sağlıklı olanı seçmeye özen gösterdim. Nitekim bebeğim için temel ne kadar sağlam olursa ilerisi için o kadar sağlıklı bir yaşam sürebilir düşüncesindeydim.

 

Hikayem bu şekilde oğlum için başladı ve 11 yıllık finans sektöründeki kariyerime devam etmek yerine, benim gibi bebeğinin sağlığını düşünen duyarlı annelere de ulaşmak amacıyla bu siteyi kurmaya karar vererek devam etti.

 

Sağlıklı Bebekler,Mutlu Anneler “ sloganı ile, bebekleri için sağlıklı ürünlere ulaşabilen ailelerin, güven içinde alışveriş yapabileceği, kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatları sunan bir işletme olarak, dürüstlük ilkesiyle hedeflediğimiz yolda ilerleyeceğiz.

 

Önce bebeğim diyen duyarlı annelerin tercihi olmak dileğiyle…