Organik Bebek Çamaşır Deterjanı-1050 ml (KK72143B)

Marka : Kiti Kate
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
* ₺20,66 'den başlayan taksitlerle

 

ORGANİK BEBEK ÇAMAŞIR DETERJANI

 

Yenidoğan bebeklerin cildi hassas ve narin olup cildi koruyan keratin tabakası tam gelişmemiştir. Bu sebeple yenidoğan bebekleri kimyasallardan korumak oldukça önemlidir. Bebeklerin tenine temas eden kıyafetleri yıkarken kullanılan deterjan seçimi bu sebeple büyük önem taşımaktadır.Kitikate marka organik çamaşır deterjanı ile bebeklerinizin kıyafetlerini güvenle yıkayabilirisiniz.

 

* Konsantre formülü ve güçlü enzim teknolojisi ile lekeleri kolayca çıkarır

* Dokuların içine isleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuyu yok eder.

* Çamaşırı sertleştirmez, yıpratmaz, renklerini korur.

* Düşük ısılarda bile etkili performans gösterir.

* Suda iyi çözünür ve kolay durulanır.

* Zor ve inatçı lekelerde direkt kullanımı ile leke çıkarıcı ihtiyacını ortadan kaldırır. 

 

*ICEA - ITALYA (Etik ve Çevre Sertifikasyon Enstitüsü) Sertifikalıdır.

*GDO içermeyen içerik, iyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmamış, hayvanlar üzerinde test edilmemiş, geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterlerine sahiptir.

 

Kullanım: Orta su sertliği (2,5 milimol CACO3/L) ve 4,5 kg çamaşır için önerilen miktar. Normal kirli çamaşırlarda 4 kapak (35 ml), çok yoğun kirli çamaşırlarda 6 kapak kullanınız. Sert su için belirtilen miktarlara 2 kapak daha ekleyiniz. Zor lekelerde yıkama öncesi lekenin üzerine direkt döküp, bir süre bekledikten sonra yıkama yapınız.

 

 

İçerik: (Reg. CE 648/2004): Aqua, %5-15 Anyonik Aktif Madde, %5-15 Noniyonik Aktif Madde, **Aloe Barbadensis Leaf Extract, Enzim, Phenethyl Alcohol, Ethylhexyl Glycerin  ** Organik girdi.