Organik Müslin Battaniye - Gri Fil (KK67484GF)

Marka : Kiti Kate
Fiyat : ₺67,90(KDV Dahil)
* ₺35,16 'den başlayan taksitlerle

 

 

ORGANİK MÜSLİN BATTANİYE-GRİ FİLÖzel müslin dokumasıyla çok hafif ve yumuşak olan battaniye annelere kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle yaz günlerinin vazgeçilmezi olan ürünün, hafifliği sayesinde bebekler üzerlerinde hiçbir ağırlık hissetmeyecek ve rahat uyku uyuyabileceklerdir.


Kumaş Özelliği : %100 Organik Pamuk- Müslin Dokuma

Ebat : 115 x 115 cm


Tarımsal üretim sürecinde organik olarak yetiştirilmiş pamuğun, üreticiden tüketiciye ulaşana kadarki bütün aşamalarında insana, çevreye ve ekosisteme zararlı herhangi bir kimyasal, katkı maddesi, GDO gibi girdiler ve yöntemler kullanılmadan işlenmesiyle üretilen kontrollü ve sertifikalı ürünler “organik tekstil” olarak adlandırılır.

 

Bir tekstil ürününün organik sıfatını alabilmesi için üreticiden tüketiciye ulaşana kadar olan bu sürecin dünyada akredite olmus sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifikalandırılması gerekmektedir.Organik ürün alanındaki uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon GOTS (Global Organik Tekstil Standardı)' dır.

 

Tercih etmiş olduğunuz ürün GOTS sertifikasına sahip olup, eko siteme zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmıştır ve içeriğinde formaldehyde, azo, allerjen, kanserojen yoktur.

 

Organik pamuktan üretilmiş bu ürünü tercih ederek çocuğunuzun sağlığı ve yaşadığımız ekosistem için doğru seçim yapmaktasınız.

 

Sağlıklı bebekler,mutlu anneler..