Organik Müslin Panço Havlu-Ananas (KK64469A)

Marka : Kiti Kate
Fiyat : ₺57,90(KDV Dahil)
* ₺29,98 'den başlayan taksitlerle

 

MÜSLİN PANÇO BORNOZ-ANANAS

 

Çocukların hem banyo sonrası hem deniz keyfi sonrası kullanabileceği çok yönlü panço bornoz, müslin dokuma olup kullanımı oldukça rahattır. Havlu gibi ağırlık yapmaz, çocukların hareketini kısıtlamaz. Yumuşacık dokusuyla çocuklar bu bornozu çok sevecek.

 

Kumaş Özelliği : %100 Organik Pamuk

 

Tarımsal üretim sürecinde organik olarak yetiştirilmiş pamuğun, üreticiden tüketiciye ulaşana kadarki bütün aşamalarında insana, çevreye ve ekosisteme zararlı herhangi bir kimyasal, katkı maddesi, GDO gibi girdiler ve yöntemler kullanılmadan işlenmesiyle üretilen kontrollü ve sertifikalı ürünler “organik tekstil” olarak adlandırılır.

 

Bir tekstil ürününün organik sıfatını alabilmesi için üreticiden tüketiciye ulaşana kadar olan bu sürecin dünyada akredite olmus sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifikalandırılması gerekmektedir.Organik ürün alanındaki uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon GOTS (Global Organik Tekstil Standardı)' dır.

 

Tercih etmiş olduğunuz ürün GOTS sertifikasına sahip olup, eko siteme zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmıştır ve içeriğinde formaldehyde, azo, allerjen, kanserojen yoktur.

 

Organik pamuktan üretilmiş bu ürünü tercih ederek çocuğunuzun sağlığı ve yaşadığımız ekosistem için doğru seçim yapmaktasınız.

 

Sağlıklı bebekler,mutlu anneler..